Teklif Almak İstiyorum

Hakkımızda

Değerleri

Aksoylar Mühendislik A.Ş Değerleri

1. Açık İletişim

Doğru zamanda, doğru kişi ile, doğru kanaldan samimiyetle iletişim kurmak.

2. Sorumluluk

Bireysel ve kurumsal olarak her durumda seçimlerimizin / kararlarımızın sorumluluğunu almak.

3. Dürüstlük 

Her durumda doğruyu söylemek,

Rakip, Müşteri, Tedarikçi, Çalışan, İş Ortağı

4.Saygı

İnsan'a, Doğa'ya, Varlık'a, Müsteri'ye, Çevre'ye, Tedarikçi'yeRakip'e

5. Müşteri Odaklılık

Öğrenmeye Açık Olmak, Uzmanlık, Danışmanlık, Çözüm Odaklılık

 

Daha Fazla
Biz Kimiz?

Aksoylar Mühendislik

1988 yılında Sayın Yusuf Aksoy'un girişimleriyle Bostancı-Şenesenevler'de kurulan firmamız elektrik alanında faaliyet göstermeye başladı.

Teknolojik gelişebilir ayak uyduran ve potansiyel iş hacmini iyi takip eden firma 1994 yılında büyüyerek Aksoylar Mühendislik A.Ş adı altında ticari hayatına devam devam ediyor. Firma bu değişimden sonra doğalgaz faaliyetlerine başladı ve bu alanda uzmanlaşarak 1998 yılından itibaren endüstriyel alanda hizmet vermeye devam ediyor.

Daha Fazla

Aksoylar Mühendislik Vizyonu

Endüstriyel tesislerin, doğalgaz ve mekanik, yangın, havalandırma ve iklimlendirme tesisat faaliyetleri konusunda “sıfır kaza politikasi”ndan vazgeçmeden, müşterilerine uluslararası standartlara bağlı güvenilir, iş sağlığı ve güvenliğinin ön planda olduğu kaliteli çözümler sunan firma olmaktır.

Daha Fazla

Aksoylar Mühendislik Misyonu

Enerji verimliliği, yangın, havalandırma ve iklimlendirme sistemleri yönetiminin giderek önem kazandığı günümüzde, firmalara maksimum kar ettirebilecek çözümler sunabilen, çalışanların iş sağlığı ve güvenliğinden ödün vermeden, manevra gücü yüksek, minimuma indirilmiş risk seviyesine sahip sosyal anlayışa sahip, dinamik bir yapıya kavuşmak.

Daha Fazla

İsg Politikası

Aksoylar Mühendislik olarak İSG çalışmalarını ve çevre yönetimi uygulamalarını işletme Faaliyetleri ile birlikte ayrılmaz bir bütün haline getirme politikasını hedeflemiştir. Üst yönetimde dâhil olmak üzere tüm çalışanlarımızda iş sağlığı ve güvenliği konularında gereken bilinç ve kültürün oluşturulması hedefi ve yüzde 98 oranında iş kazalarının ve meslek hastalıklarının önlenebilir olduğu inancı ile hareket etmekteyiz. Bu anlayışla çalışmalarımıza yön veriyor, kendimizi sürekli iyileştiriyor ve aşağıdaki ilkelere göre hareket ediyoruz.

Daha Fazla

Kalite ve Çevre Politikası

  • Kaliteli, Verimli, Karlı büyüme stratejisiyle müşteri memnuniyetini ön planda tutarak çözümler,
  • Çevresel kirlenmenin önlenmesi süt uygulanabilir tedbirlerin alınmasını,
  • Teknolojik gelişmeleri takip ederek öğrenen tesis, mekanik ve doğalgaz tesisatları hususunda uluslararası standartlara ve kalite yönetimine bağlı kalarak sektöründe takip ederek öğrenen tesis,
  • Tedarikçilerin sürdürebilirliği ve çalışanlarının gelişmelerini sağlamak için entegre yönetim sistemi iceri yürütmek,
  • EYS uygulamaları, müşteri uygulamaları, uygunluk uygulamaları ve standartlara bağlı sürekli gelişmeyi ve geliştirmeyi,
  • Çevre ile bağlantılı yürürlülük ulusal ve yasal yasal düzenlemelere uygun hareket etmeyi,
  • Doğal Kaynak yardımcı azaltmayı,
  • Politika olarak benimsememiştir.
Daha Fazla
BİZİMLE İLETİŞİME GEÇMEKTEN ÇEKİNMEYİN

Bilgi Alın

+90 216 394 06 47